Luisana forever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Luisana forever

Prvi forum o Luisani Lopilato u Bosni i Hercegovini
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mia_Colucci
Admin
Mia_Colucci


Broj poruka : 499
Godina : 30
Location : Banja Luka
Datum upisa : 17.08.2007

Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine Empty
PočaljiNaslov: Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine   Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine Icon_minitimeSub Okt 13, 2007 6:21 pm

Ovo je Luisana nedavno rekla za Gente o činjenici da puuuno ljudi misle da je najzgodnija žena u Argentini. Prevod kasnije.

Luisana Lopilato: ¿sabías que 21.172 personas aseguran que tenés las mejores curvas de la Argentina?
–Hace años ya que, muy a mi pesar, debí asumir el rótulo de chica sexy.

–¿Te molesta?
–¡Pero noooo! Hoy no. Es más: aprendí a sacarle el máximo provecho. Claro que, cuando tenía 16, era diferente: a esa edad no te causa gracia saber que los hombres, sobre todo señores mayores, se ratonean con vos. Hoy lo tengo asumido. De todas formas, no es un mérito mío tener las mejores curvas, sino de mis papás. Porque no me mato en el gimnasio, jamás pisé el quirófano y como todo lo que quiero y, quizás, un poco más… Lo mío es pura genética.

–¿Cuánto trabajo lleva ser sexy?
–En mi caso, cero hora. No es una postura. Yo soy sexy por naturaleza, y no reniego. Lo llevo, esté vestida para una fiesta o de jeans y zapatillas. Supongo que la sensualidad es una forma de ser, de comportarse, de encarar la vida. A la que trabaja para eso, para mí, se le nota.

–¿Y de qué te ocupás vos hoy?
–De mi carrera artística. Busco ser una artista completa: ojalá, algún día, la gente me reconozca sólo por mi trabajo.

–Este fue un año raro: estuviste alejada de la pantalla.
–Hice El capo junto a Miguel Angel Rodríguez... Sólo eso, sí. Mi gran sueño era hacer teatro y lo conseguí: estuve en Arlequín, servidor de dos patrones, en el teatro De la Ribera, donde pude mostrar otra faceta, distinta. Ese trabajo, además, me valió una nominación a los Premios ACE como mejor actriz de reparto, que no es poco. Y, como la idea es perfeccionarme, me tomé este 2007 para estudiar de todo… Desde inglés, porque no descarto trabajar fuera del país algún día, hasta canto y clases de saxo.

–¿Para dónde vas? ¿Lo sabés?
–No me imagino en un futuro. Por eso me preparo para estar lista frente a los grandes desafíos. Hay una posibilidad de volver a la tele, ofertas para el cine, pero no lo sé todavía.

–Pancho Dotto, ahora, es tu manager.
–Sí. Lo elegí por la onda y porque quería hacer otras cosas: campañas, publicidades, trabajos que no te roban demasiado tiempo. Además, está negociando otras cosas para mí. Pero por ahora no puedo contarte más, porque ni yo lo sé.

–¿Te estás dedicando a tu pareja?
–Sí, viajamos bastante con Juan (Mónaco, el tenista de 23 años). Nos llevamos muy bien, estamos muy bien. Pero vos sabés que no me gusta hablar mucho de mi vida privada, porque después salen a decir cualquier cosa. Si contás que estás enamorada, la prensa ya te casa o te embaraza. Si no, hablan de ruptura o crisis. ¡Basta! Conozco bien las reglas de juego, pero hay veces que no tengo ganas de compartirlas. No hace mucho, en la tapa de una revista pusieron que nos habíamos comprometido. ¿Cuál era la noticia? Yo me comprometo con todas mis parejas, no soy mujer de una sola noche. Cuando acepto salir con alguien es porque estoy dispuesta a tener novio. Además, no me gusta estar sola.

–¿Qué fue lo más lindo que te dijeron por la calle?
–“Me tiento con vos todas las noches”.

–¿El hombre no se enteró de que todavía vivís con tus viejos?
–(Carcajadas) No, parece que no lee las revistas. Pero, bueno, dejémoslo. Es su fantasía, no la mía.

–Igual te gustó...
–Sería hipócrita decirte que no.

P.S. Ovaj intervju je bio sa onim slikama u plavoj haljini koje sam postavila neki dan.



Luisana Lopilato: jesi li znala da 21.172 osobe misle da imaš najbolje obline u Argentini?

- Prije mnogo godina sam, na moju žalost, morala preuzeti ulogu sexy cure


Smeta li ti to?
- Ma neeeeeee. Danas ne. Štaviše, naučila sam izvući svu moguću korist iz toga. Naravno da je, kad sam imala 16 godina bilo drugačije: u tim godinama ti nije smiješno da muškarci, pogotovo starija gospoda, fantaziraju o tebi. Sad sam to prihvatila. Kako bilo, nije moja zasluga što imam najbolje obline, već mojih roditelja. Jer se ja ne ubijam u teretani, nikad nisam kročila u operacionu salu, a sve je onako kako hoću, ili možda, malo više... Moje tijelo je čista genetika.

Koliko je teško biti sexy?

- U mom slučaju, nimalo. To nije pretvaranje. Ja sam sexy po prirodi, i ne poričem to. Nosim to u sebi, bila sređena za neku svečanost ili u farmerkama i patikama. Pretpostavljam da je senzualnost način življenja, ponašanja, probijanja kroz život. Kad se neko trudi da bude takav, po meni, primijeti se na njemu.

A čime se ti sada baviš?

- Mojom umjetničkom karijerom. Želim biti kompletna umjetnica, nadam se da će me jednog dana ljudi prepoznavati samo zbog mog posla.

Ovo je bila prilično neobična godina, bila si udaljena od ekrana.

- Snimila sam El Capo sa Miguel Ángel Rodríguezom, samo to, da. Moj veliki san je bio da glumim u pozorištu, i uspjela sam: glumila sam u Arlequín, servidor de dos patrones u pozorištu Ribera, gdje sam mogla pokazati drugo lice, drugačije. Taj posao mi je, između ostalog, donio nominaciju za Nagrade ACE kao najboljoj glumici u usponu, što nije malo. A kako je ideja da se usavršim, uzela sam ovu 2007 za učenje... Od engleskog, jer ne odbacujem mogućnost da radim izvan zemlje jednog danam do pjevanja i časova saksofona.

Prema čemu težiš? Znaš li?

- Ne zamišljam se u budućnosti. Zato se pripremam da budem spremna za velike izazove. Postoji mogućnost da se vratim na televiziju, ponude za kino, ali još uvijek ne znam.

Pancho Dotto je sad tvoj menadžer.

- Da, izabrala sam ga zbog raspoloženja i zato što je htio raditi drugačije stvari: kampanje, reklame, stvari koje ti ne oduzimaju previše vremena. Osim toga, pregovara druge stvari za mene. Ali zasad ti ne mogu reći više, jer ni ja ne znam

Posvećuješ li se svom momku?

- Da, mnogo putujem sa Juanom (Monaco, 23-godišnji teniser). Odlično se slažemo, dobro nam je. Ali ti znaš da ne volim govoriti o svom privatnom životu, jer poslije pričaju svašta. Ako kažeš da si zaljubljena, štampa te već udaje ili ti pravi bebu. Ako ne, pričaju o raskidu ili krizi. Dosta! Dobro poznajem pravila igre, ali ponekad nemam volje da ih slijedim. Ne tako davno, na naslovnici jednog časopisa su napisali da smo se zaručili. Šta je tu novo? Ja se zaručujem sa svim mojim momcima, nisam žena za samo jednu noć. Kada pristanem da izlazim sa nekim, onda je to zato što sam spremna da imam momka. Osim toga, ne volim biti sama.

Šta je najljepše što su ti rekli na ulici?

- „Dodirujem se tvojom slikom svako veče“.

Čovjek nije znao da još živiš sa roditeljima?

- (Smije se) Ne, izgleda da ne čita časopise. Ali, dobro, pustimo ga, to je njegova fantazija, ne moja.

Svejedno ti se svidjelo?

- Bilo bi licemjerno reći da nije.




Arrow Rebelde Spain


Poslednji put izmenio dana Sub Okt 20, 2007 1:33 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://luisana4ever-bosna.forumsr.com
*Cami*

*Cami*


Broj poruka : 140
Datum upisa : 14.09.2007

Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine Empty
PočaljiNaslov: Re: Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine   Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine Icon_minitimeSre Okt 17, 2007 5:32 pm

moze li prevod?
Nazad na vrh Ići dole
Mia_Colucci
Admin
Mia_Colucci


Broj poruka : 499
Godina : 30
Location : Banja Luka
Datum upisa : 17.08.2007

Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine Empty
PočaljiNaslov: Re: Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine   Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine Icon_minitimeSre Okt 17, 2007 7:19 pm

Sutra ću. Nemam vremena ovih dana, ali sutra ne idem u školu. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://luisana4ever-bosna.forumsr.com
rebelde_way_girl

rebelde_way_girl


Broj poruka : 111
Godina : 28
Location : elite way school
Datum upisa : 25.11.2007

Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine Empty
PočaljiNaslov: Re: Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine   Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine Icon_minitimePet Jan 04, 2008 8:00 pm

dobar intervju
Nazad na vrh Ići dole
*Cami*

*Cami*


Broj poruka : 140
Datum upisa : 14.09.2007

Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine Empty
PočaljiNaslov: Re: Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine   Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 3:15 pm

rebelde_way_girl ::
dobar intervju
Nazad na vrh Ići dole
 
Luisana govori za Gente o izboru za najsexy ženu Argentine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stare GENTE slike
» Nove GENTE slike
» Luisana Lopilato
» Da sam Luisana na jedan dan
» Je li Luisana trebala napustiti Erreway?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Luisana forever :: Luisana Lopilato :: Intervjui-
Skoči na: