Luisana forever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Luisana forever

Prvi forum o Luisani Lopilato u Bosni i Hercegovini
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moje smeshne priche

Ići dole 
+2
Mia_Colucci
~AlMa PiRaTa~
6 posters
AutorPoruka
~AlMa PiRaTa~
Admin
~AlMa PiRaTa~


Broj poruka : 644
Datum upisa : 21.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimePet Sep 14, 2007 9:48 am

ako vam se nekada neshto smeshno desilo,ili neshto odvratno,pa se sada smejete kad se setite,postavite ovde

ja volim da se prisecam gluposti koje sam pravila kad sam bila mala
pre sam stalno pravila neke gluposti,a sad nishta
sad samo odvaljujem gluposti,i to na netu
ovako i ne mnogo,jer je vecina mog drushtva onako bezveze i sve shvataju pogreshno

jel ima neko neku prichu???
Nazad na vrh Ići dole
Mia_Colucci
Admin
Mia_Colucci


Broj poruka : 499
Godina : 30
Location : Banja Luka
Datum upisa : 17.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimePet Sep 14, 2007 8:15 pm

Ja imam mnoge, samo da se sjetim svih detalja pa da fino napišem. Nemam sad vremena da pišem, a kad bi i imala, to bi bilo nešto kratko i zbrkano, jer više i ne pravim gluposti kao prije...
Nazad na vrh Ići dole
https://luisana4ever-bosna.forumsr.com
~AlMa PiRaTa~
Admin
~AlMa PiRaTa~


Broj poruka : 644
Datum upisa : 21.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimePet Sep 14, 2007 10:46 pm

takodje
Nazad na vrh Ići dole
~AlMa PiRaTa~
Admin
~AlMa PiRaTa~


Broj poruka : 644
Datum upisa : 21.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimePon Nov 26, 2007 11:00 pm

evo nesh na brzinu

pravili mi zamke od konca
bio jedan crni put (tj. idalje je xD )
i sa njegove leve i sa desne strane je ograda
i mi ispleli cik cak, pa pravo, pa u svim pravcima i visinama duzh celog puta, mrezhu napravili, onda se sakrili u gradjevinu odmah pored (naravno sve smo radili nocu i sa crnim koncem, i naravno sve je bila moja ideja xD )
i onda smo odatle chekali da ljudi naidju i upletu se
i svidelo nam se pa smo to radili svako veche
uglavnom sam ja plela
a neki chuvali strazhu
a oni sporiji su stalno bili na gradjevini, u sluchaju da neko naidje dok pletemo, a oni ne mogu da trche i da se sakriju
mrezha je bila dugachka od 5-10 metara xD
duzh celog puta (ili pola puta ako neko naidje u sred pletenja xD )
Nazad na vrh Ići dole
Mia_Colucci
Admin
Mia_Colucci


Broj poruka : 499
Godina : 30
Location : Banja Luka
Datum upisa : 17.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 1:45 am

lol! Nisi mi to ranije ispričala! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://luisana4ever-bosna.forumsr.com
~AlMa PiRaTa~
Admin
~AlMa PiRaTa~


Broj poruka : 644
Datum upisa : 21.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 3:38 pm

znam xD
ali prichala sam ti za zhmurke xD

naravno da ne treba da napominjem da sam ja uvek bila medju onim koji pletu xD
tj. ja sam plela a ovi su mi povremeno pomagali
obradovic najvishe
ovi su neki chuvali strazhu
bash mi nedostaje to vreme
jeste da sam imala rane na rukama kad me raseche konatz xD ali ipak mi nedostaje
Nazad na vrh Ići dole
Mia_Colucci
Admin
Mia_Colucci


Broj poruka : 499
Godina : 30
Location : Banja Luka
Datum upisa : 17.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 10:43 pm

Ajoj, žmurke. Kako sam se slatko ismijala dok si mi to pričala XD
Nazad na vrh Ići dole
https://luisana4ever-bosna.forumsr.com
~AlMa PiRaTa~
Admin
~AlMa PiRaTa~


Broj poruka : 644
Datum upisa : 21.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeSre Nov 28, 2007 1:41 am

xD
ja sam mislila da sam smorila jer je pricha bila dugachka xD
mozhda cu i ovde jednom isprichati ako me ne bude mrzelo da kucam
i ako me ne bude blam xD
Nazad na vrh Ići dole
*BuNtOwNiCa*

*BuNtOwNiCa*


Broj poruka : 357
Godina : 30
Location : Elite way school
Datum upisa : 16.09.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeSre Nov 28, 2007 12:46 pm

lol! wi ste bilii looooooooodiiii
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldeway.fr-bb.com
~AlMa PiRaTa~
Admin
~AlMa PiRaTa~


Broj poruka : 644
Datum upisa : 21.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 2:41 am

nisi ti josh nishta chula xD
jednom je malo falilo da dobijem kamenom u glavu (drugi put u zhivotu)
kao i uvek krali smo voce u dvorishtima blizu nashe zgrade (imala sam uvek kuci voce, ali "poshteno" zaradjeno je najsladje, a i volela sam da se pentram po drvecu i preskachem ograde xD)
i dedica nas je video, i pojurio nas
i gadjao me je kamenom koji mi je proshao pravo pored glave

a jdednom sam bash zbog voca dobila motkom od jedne babe xD
u ledja me je udarila

a sa bratom i njegovim drugovima sam krala ukrasne tikve xD
nisu bile za jelo, nego smo ih uzimali chisto iz zabave xD
zabvno je kad se krijesh i jure te
nedostaje mi to
hehe
Nazad na vrh Ići dole
*BuNtOwNiCa*

*BuNtOwNiCa*


Broj poruka : 357
Godina : 30
Location : Elite way school
Datum upisa : 16.09.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 7:25 pm

nego shta................."Poshteno zaradjeno" woce mi je uvijek bilo najsladje......samo shto ja i dan danas,swako ljeto, idem u takwe "pohode"

Jednom prilikom sam tako sa drushtwom ishla da "poshteno zaradim" jabuke i krushke...Spustili smo se niz veeeeeliku stranu(bilo je jaaako strmo) i podijelili se u 2 grupe i pocheli brati.......medjutim uhwatile su nas gazde i mi smo potrchali uzbrdo da izadjemo na put, a sa puta nas je vidio chowjek koji je prijatelj tih ljudi.Mi smo jedwa istrchali na put i pocheli smo normalno hodati, dok nismo skontali owog chowjeka, i onda smo pobjegli u haustor, a on je pola sata kruzhio oko zgrade ne bi li nas nashao, i srecom na kraju je otishao, ami smo se jedwa spasili..........

a mi u naselju imam jednog chichicu koji uzgaja breskwe, i jabude, i cvijece....i mi josh od malena smo ishli kod njega da "poshteno zaradjujemo" ali chowjek je toliko nenormalan da je swaki put kada nas je uhwatio ganjao sa pushkom(mislim da je imao metke unutra).....sad se neshto razbolio, mukica......
A preko puta kuce tog chichice nalazi se neshto kao mali neki park(ne lichi bahs na park, al eto...) i mi tu palimo vatru za 1.maj.A on nam uwijek stwara probleme...policija ne da da se pale gume, a josh od davnina je poznato da je u nashem naselju najweca vatra, dim je najcrnji i najvishe se vidi......I sad taj chichica nas je prije 2 god. prijawio policiji i oni su doshli i swe nam unishtili, zapisali pojedince i otishli...A mi smo se poslije wratili i swe namjestili a chichica nas je opet prijawio policiji i oni su opet doshli, opet swe pokwarili i cijelo su weche 2 policajca strazharila da mi ne bi zapalili watru, kmeeee.....mi smo bili taaaaako bijesni ghrrrr!!!!

ma smor je owo swe, shto sma napisala,ali dosadno mi je pa moram da ubijem dosadu.............


joj, ali sledeci put cu da wam napishem kako su nashi djechaci gadjali jednog chichicu jajima....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldeway.fr-bb.com
Mia_Colucci
Admin
Mia_Colucci


Broj poruka : 499
Godina : 30
Location : Banja Luka
Datum upisa : 17.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 11:53 pm

Izgleda da svi "pošteno zarađujemo" voće. Laughing
Mada ga ja imam i u dvorištu, slađe mi da kradem od one babetine koju nerviram. lol!
Sem toga, moje kajsije se ne mogu još jesti, skoro smo posadili drvo.
Nazad na vrh Ići dole
https://luisana4ever-bosna.forumsr.com
~AlMa PiRaTa~
Admin
~AlMa PiRaTa~


Broj poruka : 644
Datum upisa : 21.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimePet Nov 30, 2007 12:10 am

hehe
pa to je deo odrastanja
josh od srednjeg veka, pa do danas svi kradu voce xD
Nazad na vrh Ići dole
*BuNtOwNiCa*

*BuNtOwNiCa*


Broj poruka : 357
Godina : 30
Location : Elite way school
Datum upisa : 16.09.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimePet Nov 30, 2007 12:56 am

~AlMa PiRaTa~ ::
hehe
pa to je deo odrastanja
josh od srednjeg veka, pa do danas svi kradu voce xD


uprawo tako Very Happy

eeeee.......to su uspomene kojih cu se uvijek sjecati kad "p+o+r+a+s+t+e+m" (daleko bilo)....a u nocnim morama proganjace me slika starog chiche koji u swojimdrnjcima trchi za nama s pushkom.ali mi smo bili brzhi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldeway.fr-bb.com
*Cami*

*Cami*


Broj poruka : 140
Datum upisa : 14.09.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimePet Nov 30, 2007 10:59 pm

ja nemam tako smesne price ali jednom moje drustvo i ja smo malo "kuvali" i umalo zapalili drvo,a drvo je odmah pored kuce...sreca nista nije bilo tako strasno,nije bilo posledica!
Nazad na vrh Ići dole
*BuNtOwNiCa*

*BuNtOwNiCa*


Broj poruka : 357
Godina : 30
Location : Elite way school
Datum upisa : 16.09.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 12:07 am

*Cami* ::
ja nemam tako smesne price ali jednom moje drustvo i ja smo malo "kuvali" i umalo zapalili drvo,a drvo je odmah pored kuce...sreca nista nije bilo tako strasno,nije bilo posledica!


auuuu.......a da vidish shta se meni desilo

u mom naselju ti se nalazi shkola i sad mi smo iza shkole palili watru.....i jedna drugarica, tad je bila mala, imala je mozhda 5 god.i voljela je shkolu jer nije ishla u nju i nije znala kako je tamo....I mi smo iza shkole se uvijek skupljai da palimo vatru i tako smo prichali strashne priche....i sad jednom smo tako palili vatru, i plamen se bash pocheo shiriti, i sad owi straiji su nas pocheli lozhiti kako ce se zapaliti shkola i ona je mukica papuchom sve gasila vatru i pochela da plache i govori "Zapalicete mi shkolu, zapalicete mi shkolu" mi smo se cijepali od smijeha, a a da stvari budu josh gore, papucha joj se zapalila.....i na kraju je prestala plakati i vatra se ugasila.....Danas kad se sjetimo toga, swi se valjamo od smijeha, a ona samo kazhe :: "Da sad vidim tu malu verziju sebe, isprashila bi je po turu" XD poshto sada narawno mrzi shkolu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldeway.fr-bb.com
~AlMa PiRaTa~
Admin
~AlMa PiRaTa~


Broj poruka : 644
Datum upisa : 21.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 11:51 am

xD

tako sam i ja
htela da pobegnem iz obdanishta jer su me terali da spavam popodne
htela sam u shkolu a sad bih u obdanishte xD

mrzim shto odrastam....
Nazad na vrh Ići dole
*BuNtOwNiCa*

*BuNtOwNiCa*


Broj poruka : 357
Godina : 30
Location : Elite way school
Datum upisa : 16.09.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 2:05 pm

~AlMa PiRaTa~ ::



mrzim shto odrastam....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldeway.fr-bb.com
Mia_Colucci
Admin
Mia_Colucci


Broj poruka : 499
Godina : 30
Location : Banja Luka
Datum upisa : 17.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 5:25 pm

Ja nisam išla u obdanište.
Nazad na vrh Ići dole
https://luisana4ever-bosna.forumsr.com
~AlMa PiRaTa~
Admin
~AlMa PiRaTa~


Broj poruka : 644
Datum upisa : 21.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 5:28 pm

blago tebi xD
ali i nije bilo toliko loshe, koliko mi je tad bilo odvratno da budem zatvorena sa onoliko dece xD
mada, sad bih se ubila da me zatvore sa toliko male dece xD
Nazad na vrh Ići dole
*BuNtOwNiCa*

*BuNtOwNiCa*


Broj poruka : 357
Godina : 30
Location : Elite way school
Datum upisa : 16.09.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimePon Dec 03, 2007 5:12 pm

Mia_Colucci ::
Ja nisam išla u obdanište.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldeway.fr-bb.com
~AlMa PiRaTa~
Admin
~AlMa PiRaTa~


Broj poruka : 644
Datum upisa : 21.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimePon Dec 03, 2007 9:36 pm

ljudi, pa shto niko nishta nigde ne pishe???
Nazad na vrh Ići dole
*BuNtOwNiCa*

*BuNtOwNiCa*


Broj poruka : 357
Godina : 30
Location : Elite way school
Datum upisa : 16.09.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 12:00 am

nem pojma......to sma i ja skontala
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebeldeway.fr-bb.com
rebelde_way_girl

rebelde_way_girl


Broj poruka : 111
Godina : 28
Location : elite way school
Datum upisa : 25.11.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 9:38 pm

i ja
Nazad na vrh Ići dole
marizza rey

marizza rey


Broj poruka : 171
Location : ELITE WAY SCHOOL
Datum upisa : 24.08.2007

Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 11:47 pm

Ja i dan danas mrzim obdaniste...pre bih isla u skolu nego da se wratim tamo....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moje smeshne priche Empty
PočaljiNaslov: Re: Moje smeshne priche   Moje smeshne priche Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moje smeshne priche
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Luisana forever :: Ostalo :: Brbljaonica-
Skoči na: